Ďakujem 4.C ! (2008)

Pravdepodobne v budúcnosti najvyťaženejšie fórum. Poprosím však, aby to učitelia s chválou a vďakou nepreháňali, mohlo by to mať kontraproduktívny efekt.
Zamknuté
Používateľov profilový obrázok
rabdzi
Príspevky:5
Dátum registrácie:10. Mája 2007 (Št) 21:10
Kontaktovať používateľa:
Ďakujem 4.C ! (2008)

Príspevok od používateľa rabdzi » 29. Mája 2008 (Št) 18:26

Venované 4.C triede ...

Naozaj úprimne a z celého srdiečka by som sa Vám chcel poďakovat za nádherný darček (http://www.rabdzi.com/thx.pdf), ktorý ma ohromil hádam najviac za posledné roky ... Bolo to úžasné ! To bol teda nápad ... Je pravdou, ze som takmer stratil reč, ze ma napadlo hádam milión vecí, ze som si hneď spomenul, ako ste sedávali na hodinách geo ... Je to vôbec možné ?

Je to jednoducho úžasné a dlho do noci som o tom všetkom premýšľal ... Možno sa Vám zdá, že to ani nestojí za reč, ale ... niekedy ľudské slová nedokážu vystihnúť všetko to, čo by človek chcel povedať. Bude mi veľmi ľúto, že Vás už ako žiakov nikdy nebudem môct učiť. Boli ste nádherne ľudskí, cítil som sa pri Vás ako doma, bolo mi fajn a krásne boli všetky tie debaty, ktoré ma ľudsky neustále obohacovali ...

Nie som ani Boh, ani majster sveta ... a aj keď je to bolestivé, budem sa usilovať nezabudnúť ani na Teba, Miška a ani na celú 4.C, ktorá mi kúsok po kúsku ukázala, že nielen pri kávičke sme naozaj ľudia. Bolo mi cťou učiť Vás ...

S úctou ...

r@bdzi
"Nobody ´s perfect ... be Free"

Zamknuté