Literarny seminar 2007/2008

Milučkí a všetkými milovaní študenti tiež majú svoje chyby. Dalo by sa povedať, že ich často majú viac ako napríklad priemerný učiteľ.
Zamknuté
Pampulonia
Príspevky:1
Dátum registrácie:29. Mája 2007 (Ut) 20:31
Literarny seminar 2007/2008

Príspevok od používateľa Pampulonia » 29. Mája 2007 (Ut) 20:51

V marci sme si mali vybrat predmety do stvrteho rocnika. Ja, ako stary literarny nadsenec som si zaskrtla okienko 'literarny seminar'. Malo sa tam debatovat o literature, prehlbovat poznatky, precvicovat tvorive pisanie... Nadsenie mi vydrzalo asi dva tyzdne. Literarny seminar si totiz zo vsetkych terajsich tretiakov vybrali 3 (TRAJA!!!) ludia. Kolko je tretiackych tried? Aj so septimami sedem alebo osem. To je okolo dvesto ludi. A seminar sa neotvara.
Vyzera to tak, ze patrim do generacie, ktora je totalne UCHVATENA prirodnymi vedami.

Tak vdaka, vsetci buduci ekonomovia, lekari, biofyzici a vsetci ostatni *ludia*. Ste ma *nahnevali*. Art is dead.

:(

Stopka
Príspevky:2
Dátum registrácie:11. Mája 2007 (Pi) 14:19

Re: Literarny seminar 2007/2008

Príspevok od používateľa Stopka » 31. Mája 2007 (Št) 18:17

moja mila, uvedom si, že žijeme v materialistickom svete a taka zalezitost ako literarny seminar...ta asi v konecnom dosledku zivit nebude. vies, ludi na nasej skole by sme mohli rozdelit do troch skupin,
ti, ktori si vyberaju skolu podla neskorsieho uplatnenia,
ti, ktori si vyberu hocico, len aby mali nejaky ten titul pred menom a potom tu je
mala skupinka, co ma skutocne odvahu dat sa na taku drahu akou je aj umenie......takze umenie nie je zabudnute, je len v uzadi.....................................

gnaag
Administrátor
Príspevky:24
Dátum registrácie:09. Mája 2007 (St) 22:16
Bydlisko:Matej Moško (IKT 2003)
Kontaktovať používateľa:

Re: Literarny seminar 2007/2008

Príspevok od používateľa gnaag » 31. Mája 2007 (Št) 21:22

Neviem, či ťa poteším, ak ti poviem, že som jeden z tých, ktorí si položku LSE zaškrtli... Som síce odvážlivec, no narodil som sa o rok skôr. No nič sa neboj určite si nájdeš spôsob ako sa literárne obohatiť aj bez seminára. Mne takto pred rokom škrtli SSJ (seminár zo slovenského jazyka), na ktorý sme sa tiež hlásili asi traja.

Ja som LSE mal, potešiť ťa neviem, lebo mne sa tie hodiny páčili...
"Akokoľvek kruto hlúpy môže znieť tento verdikt, chcem byť známym svedectvom hlúposti ľudí našej doby. Za cenu dvadsaťtisíc frankov budem mať právo vysmievať sa nespravodlivosti ľudí."
Alcest (Mizantrop): Jean-Baptiste Poquelin Molière

jablonka

Re: Literarny seminar 2007/2008

Príspevok od používateľa jablonka » 01. Júna 2007 (Pi) 15:37

gnaag , ked ta to potesi, zvysni dvaja na ten seminar zo sj som bola ja (romana) a saska z cecky :D no tak, sme potom mrzli v aule rok :)

katschenka
Príspevky:4
Dátum registrácie:06. Júna 2007 (St) 21:58

Re: Literarny seminar 2007/2008

Príspevok od používateľa katschenka » 08. Júna 2007 (Pi) 22:33

_vsetci tretiaci by si mali co najskor uvedomit, ze ak si aj vybrali nejaky ten predmet, a dokonca sa nanho aj TESIA :o .. to este neznamena ze realita bude rovnaka...som uz nastastie za vodou, ale po skusenostiach zo stvrteho rocnika by so predmety volila inak, ak by som sa mala rozhodovat znova..je to sposebene tym, ze tretiak si pod pojmom /napriklad aj literarny seminar nevie predstavit, co ma od toho cakat/ ..keby som uz v tretiaku vedela ako budu vyzerat hodiny na niektorych predmetoch...svoj vyber by som si rozmyslela..

Zamknuté