Macko Marián, Mgr.

Komu inému, než učiteľom by sme mali ďakovať?
Zamknuté
gnaag
Administrátor
Príspevky:24
Dátum registrácie:09. Mája 2007 (St) 22:16
Bydlisko:Matej Moško (IKT 2003)
Kontaktovať používateľa:
Macko Marián, Mgr.

Príspevok od používateľa gnaag » 10. Mája 2007 (Št) 21:46

Za dva roky naozaj kvalitného a nápaditého vyučovania si zasluhuje pochvalu Marián Macko. Teda... ako niekto môže po toľkých rokoch učenia stále prekypovať optimizmom a dobrou náladou mi je záhadou. Zaslúžite si. Myslím, že nie som jediný, kto od vás dostal nie len vedomosti, ale obrovskú dávku školy života. Etika by sa nemala učiť, etika by sa mala žiť na vašich hodinách geografie.

Pochvalu si zaslúžite určite aj pre dodatočné vzdelávanie. Učiteľ, ktorý učí zo zažltnutých kníh môže byť príjemný klasik. Ale učiteľ, ktorý si informácie v nich neoverí je skôr príťažou, než prínosom. Dorobiť si ďalší predmet muselo byť veľké rozhodnutie. Máte preto u mňa obrovský obdiv.
"Akokoľvek kruto hlúpy môže znieť tento verdikt, chcem byť známym svedectvom hlúposti ľudí našej doby. Za cenu dvadsaťtisíc frankov budem mať právo vysmievať sa nespravodlivosti ľudí."
Alcest (Mizantrop): Jean-Baptiste Poquelin Molière

beruska
Príspevky:4
Dátum registrácie:11. Mája 2007 (Pi) 17:37

Re: Macko Marián, Mgr.

Príspevok od používateľa beruska » 11. Mája 2007 (Pi) 18:08

ano ano ano ;) a to nas ucil iba jeden rok a suhlasim so vsetkym. je to jeden z mala osob na nasej skole z ktorej citit ludske teplo a nie len znamkovanie, pisomky a skusanie. a to si nesplham lebo nematurujem z geografie :P vzdy sa na mna pekne usmeje ked mu pozdravim a usmev je najlepsi spustac pre moju dobru naladu :) len tak dalej. uz som ticho :roll:

Padrino

Re: Macko Marián, Mgr.

Príspevok od používateľa Padrino » 11. Mája 2007 (Pi) 22:22

Plne súhlasim. Teraz máte toho veľa, pán profesor, vidno to na Vás. Ale učitelia ako Vy sú tými, na ktorých človek nezabudne...

A ako často vravievate...

Mám Vás rád...

tonydamage
Príspevky:2
Dátum registrácie:10. Mája 2007 (Št) 15:01
Kontaktovať používateľa:

Re: Macko Marián, Mgr.

Príspevok od používateľa tonydamage » 11. Mája 2007 (Pi) 23:43

Môj obdiv ste získali nielen vyučovaním, ale aj osobnejším prístupom v rámci vzťahu učiteľ a študent. Milo ma prekvapilo, keď pol až trištvrte roka po našej poslednej spoločnej hodine, ste mi zohnali knihy (Lovecraft), o ktoré som mal záujem, bez toho aby som vás žiadal. Vďaka za vašu pozornosť a hodiny s vami. ;)

Rodrigo
Príspevky:1
Dátum registrácie:17. Mája 2007 (Št) 10:56
Kontaktovať používateľa:

Re: Macko Marián, Mgr.

Príspevok od používateľa Rodrigo » 17. Mája 2007 (Št) 11:25

Ó áno... starý známy učiteľ - metalista 8)
Zatiaľ jediný pedagóg s podobným šmakom pre hudbu, ako ja. A to sa cení. ;)
Ďakujem za každú spolu strávenú hodinu v priebehu minulého roka. Geografia s Vami si zaslúži byť napísaná s veľkým "G". Veď Vy (a aj my všetci) iste viete (vieme) prečo. Som rád (a určite nie som sám), že existujú učitelia ako Vy.
Prajem len all the best a držím prsty do ďalších rokov!

Zamknuté