Hocková Dagmar, PhDr.

Komu inému, než učiteľom by sme mali ďakovať?
Zamknuté
Padrino
Hocková Dagmar, PhDr.

Príspevok od používateľa Padrino » 10. Mája 2007 (Št) 15:53

Chcem osobne, aj za celú terajšiu kvintu A poďakovať pani profesorke Hockovej, ktorá nás po dobu štyroch rokov učila dejepis, etickú výchovu a bola vynikajúcou triednou.

Jej prístup ku učeniu a ku nám, ako ku ľuďom a nie ako ku strojom je hodný ceny za mier. Takýmto ľuďom to aj patrí, takým ako ona. Povahovo je to dobrosrdečný človek, ktorý sa vám snaží poradiť a vždy pomôže. Ďakujem, že ste ma učili. Nie som sám, kto ďakuje... Je ich veľa...

Dúfam a pevne verím, že sa ešte stretneme v jednej triede, kde Vy budete stáť za katedrou a ja sedieť v lavici.

Taktiež pevne verím v to, že Váš súboj s ľudskou hlúposťou dopadne dobre. Je to ťažký súboj, ja viem, ale keď sme vyhrali nad inkvizíciou, tak toto zvládneme tiež.

Máme Vás všetci radi, držte sa.
Váš sused Spiderman ( Padrino )

Ad Astra...

dadynka

Hocková Dagmar

Príspevok od používateľa dadynka » 14. Mája 2007 (Po) 19:17

Mily PADRINO, dakujem za krasne slova - boli najkrajsim pohladenim pre moju dusu ...

studenticek
Príspevky:6
Dátum registrácie:12. Mája 2007 (So) 20:52

Re: Hocková Dagmar, PhDr.

Príspevok od používateľa studenticek » 18. Mája 2007 (Pi) 19:35

Ja sa chcem pani Hockovej podakovat hlavne za jej pracovne nasadenie, optimizmus, vecné vysvetlenie, ochotu, vybornu koncepciu výuky .Podla mna jej odchod z GK2 bol to najhorsie co si moze skola zelat. Na hodinach etiky a dejepisu nemala len "suchy" ucitelsky pristup ale aj pochopenie kazdeho individualneho ci kolektivneho problemu studentov. Dalo by sa povedat, ze : zila pre skolu. Vymyslal nove ucebne postupy aby sa studentov co najmenej nutila memorovat, co najviac si zapamatat a zaroven ich pripravit aj minimalne k maturite z dejepisu. Vzdy mam a budem mat na nu len tie najlepsie spomienky a zaroven mi je velmi luto, ze ju uz nemozem stretavat na chodbach cez prestavky ci v triede cez hodiny. Kto z ucitelov robil take pripravy pre studentov? pracovne listy, testy na pocitaci, mapy , pojmy. Nechcem nikoho urazit ale zda sa mi , ze nikto. Ako to uz byva v sucastnom stave GK2 : "Za dobrotu na žobrotu" !Chcem Vam zazelat hlavne vela zdravia, stastia a optimuzmu, ktorým ste vzdy prekypovali.
PS: Dufam, ze vyhrate ten boj s ludskou hlupostou. ;)

sunny
Príspevky:2
Dátum registrácie:18. Mája 2007 (Pi) 19:40

Re: Hocková Dagmar, PhDr.

Príspevok od používateľa sunny » 11. Júna 2007 (Po) 03:24

Mila pani profeskorka Dagmar Hockova, chcel by som sa Vam velmi podakovat za vyucovanie dejepisu pocas siestich rokov, skoda ze to nebolo stastnych 7 rokov (ako sa vsade hovori ze 7 je stastne cislo), ale co uz, nic s tym teraz nenarobime. Chcem sa Vam podakovat za Vasu ochotu pomahat studentom pri studiu ale i v psychologickych oblastiach, kde ste vzdy vedeli poradit a vysvetlit urcite veci. Vzdy mate super naladu a kazdemu posielate svoju pozitivnu energiu a hladate vzdy ine a lepsie formy studia, aby to nebolo jednotvarne, vypracuvavate nam poznamky, pracujeme s mapami a testovali sme aj na pocitacoch a to bol dobry sposob lebo ste nam ukazali ze sa da ucit aj inym sposobom ako iba tym ze stale piseme, nehovorim ze to je zle, ale obcas treba aj zmenu. Takymto sposobom som sa Vam chcel podakovat a popriat Vam vela uspechov v dalsom pracovnom i sukromnom zivote a poslat Vam svoju pozitivnu energiu ktoru ste Vy nam vzdy posielali. A hlavne Vam zelam vela zdravia lebo to je to najcennejsie co mame a treba si ho chranit!!! :P


Naposledy oživil Anonymous - 11. Júna 2007 (Po) 03:24.

Zamknuté