Dobranská Mária, RNDr.

Komu inému, než učiteľom by sme mali ďakovať?
Zamknuté
gnaag
Administrátor
Príspevky:24
Dátum registrácie:09. Mája 2007 (St) 22:16
Bydlisko:Matej Moško (IKT 2003)
Kontaktovať používateľa:
Dobranská Mária, RNDr.

Príspevok od používateľa gnaag » 10. Mája 2007 (Št) 13:57

Chcel by som poďakovať pani Dobranskej za naozaj výbornú prípravu na maturitu. Mrzí ma síce, že ma nebude priamo skúšať. Dúfam, že dôvod, ktorý na to má bude riadny človek a ešte "riadnejší" informatik. Dva roky informatiky s vami robia s ľuďmi divy. Síce sa lenivosť len tak nevytratí, ale aj tak sa na človeka môže niečo nalepiť.
"Akokoľvek kruto hlúpy môže znieť tento verdikt, chcem byť známym svedectvom hlúposti ľudí našej doby. Za cenu dvadsaťtisíc frankov budem mať právo vysmievať sa nespravodlivosti ľudí."
Alcest (Mizantrop): Jean-Baptiste Poquelin Molière

filo
Príspevky:1
Dátum registrácie:10. Mája 2007 (Št) 17:03

Re: Dobranská Mária, RNDr.

Príspevok od používateľa filo » 10. Mája 2007 (Št) 17:11

Rád by som sa pridal a tiež poďakoval pani Dobranskej. Len vďaka Vám mám šancu (aj keď malú) úspešne zvládnuť maturitnú skúšku. Nemali ste to s nami ľahké (hlavne my D-čkari sme vám asi dali dosť zabrať), ale som rád, že ste to s nami predsa len vydržali. Pevne verím, že Vám pred maturitnou komisiou nespravíme hanbu a že budete môcť byť hrdá na výsledky nášho spoločného snaženia. Prajem všetko najlepšie Vám a celej Vašej rozrastajúcej sa rodinke.

Filip Mohler, 4.D

tonydamage
Príspevky:2
Dátum registrácie:10. Mája 2007 (Št) 15:01
Kontaktovať používateľa:

Re: Dobranská Mária, RNDr.

Príspevok od používateľa tonydamage » 10. Mája 2007 (Št) 21:34

Svoju vďaku by som chcel vyjadriť aj ja. Preto, že ste nás pripravovali, a preto, že ste trpeli moje "hlášky", odmietavé postoje. Odchádzam zo školy do sveta informatiky, kam ste ma dobre pripravili. Snáď to zúročím.
Ďakujem. A prajem veľa prijemného.

Anton Tkáčik 4.D (2003-2007)

pepo

Re: Dobranská Mária, RNDr.

Príspevok od používateľa pepo » 12. Mája 2007 (So) 20:37

Hej hej hej. Aj mne nechajte niečo. Pani profesorka. Vám patrí moja hlboká poklona a vďaka za to, čo ste nás (4.D) naučila za tie dva roky. Ako tu už vyznelo, mali ste s nami dosť "zaujímavý" (ale možno aj jedinečný) maturitný ročník. :) Na hodinách informatiky sme prežili veľa pekných (síce aj menej pekných ;-)) chvíľ . Aj keď sme neboli na všetkých hodinách 100% pripravení (taká hodina asi ani nebola), Vy ste nám to vždy prepáčila. Dúfam, že Vám to budeme môcť oplatiť aspoň na maturitnej skúške. Tak ešte raz. Ďakujem.

Peter Kusý, 4.D

Dobranská Mária, RNDr.

Dakujem ...

Príspevok od používateľa Dobranská Mária, RNDr. » 17. Mája 2007 (Št) 12:05

... velmi pekne za vsetky tie mile slova. Bolo mi ctou ucit takych skvelych studentov, akymi bola moja skupinka naplnena. Pevne verim, ze na maturitnej skuske i VS vsetko zurocite.
Pri odpovedi si v duchu predstavte, ze tie otazky kladiem ja ;) . Snad to pomoze. Drzim palce spolu s bambulkou (90%) ci bambulkom (10%).

The Mafiosso

vďaka na záver :)

Príspevok od používateľa The Mafiosso » 20. Mája 2007 (Ne) 21:38

Ja sa tiež chcem pridať ku tým nepočetným krásnym slovám čo tu zazneli...... Hoci nie som z informatickej triedy, ale tento predmet patril hlavne s prispením pani Dobranskej k mojím obľúbeným a niektoré veci čo som sa naučil tak som zúročil( to že ako si radšej nechám pre seba)
;) no aj tak vďaka Vašej trpezlivosti, odbornosti a niekdy aj tej prísnosti a verím že aj veľkej láske k študentom(lol) :D viem programovať, už som sa zlepšil aj v kreslení (vďaka Logo motion) a podarilo sa mi nabúrať sa do kamošovej databázy......uh ........to som asi nemal hovoriť, ale to som lovil v iných vodách Wink, nie v tých Vašich. Jednoducho bola ste super a takú "suprovú profku" zrejme už nestretnem. Prajem Vám všetko dobre veľa priateľov, lásky a šťastie v pomaly sa rozrastajúcej rodinke :)

gnaag
Administrátor
Príspevky:24
Dátum registrácie:09. Mája 2007 (St) 22:16
Bydlisko:Matej Moško (IKT 2003)
Kontaktovať používateľa:

Re: Dobranská Mária, RNDr.

Príspevok od používateľa gnaag » 21. Mája 2007 (Po) 17:25

Tak a po úspešnej maturite z informatiky mi nedá, aby som ešte raz nepoďakoval. Naozaj si vážim, že ste to s nami vydržali a pritom ste nás ešte aj niečo naučili. Síce si stále myslím, že multiplikačná konštanta je pri určovaní časovej náročnosti algoritmu zanedbateľná (a nakoľko viem, tak si to myslí aj pán Tőpfer), ale hlavne, že som zmaturoval. A nie je to len mojou zásluhou.

Veľmi rád by som mal možnosť Vám ešte raz poďakovať osobne.
"Akokoľvek kruto hlúpy môže znieť tento verdikt, chcem byť známym svedectvom hlúposti ľudí našej doby. Za cenu dvadsaťtisíc frankov budem mať právo vysmievať sa nespravodlivosti ľudí."
Alcest (Mizantrop): Jean-Baptiste Poquelin Molière

Zamknuté