Sabolčík Ondrej, Mgr.

Komu inému, než učiteľom by sme mali ďakovať?
Zamknuté
gnaag
Administrátor
Príspevky:24
Dátum registrácie:09. Mája 2007 (St) 22:16
Bydlisko:Matej Moško (IKT 2003)
Kontaktovať používateľa:
Sabolčík Ondrej, Mgr.

Príspevok od používateľa gnaag » 13. Mája 2007 (Ne) 17:29

Nie je žiadnym tajomstvom, že práve Ondrej Sabolčík (Ondro, ako ho volá celá jeho triedy poza chrbát) je triednym IKT triedy 4.D, ktorá na školu prišla v roku 2003. Prežili sme s nim veľa dobrého i menej príjemného, no myslím, že budem hovoriť za mnohých, ak poviem, že takto po štyroch rokoch ho naozaj máme radi.

Či už to bolo v prvom ročníku na neplánovanom výlete k Furči v Haniske, alebo zimný výlet na Sigord, bavili sme sa s ním. Taktiež sme boli radi aj na Domaši na konci druhého ročníka. Je pravda, že prakticky na oboch nočných výletoch sme sa na dosť veciach nepohodli, treba však uznať. Bola to zaujímavá škola života. Občas to pripomínalo hru na skrývačku, ale o tom tu predsa písať nebudem.

Tri roky dejepisu s učiteľom, ktorý nehľadí len na to, či sa študent naučil, kedy bola bitka pri Moháči (aj by som napísal rok, ale nemám tušenie...), ale aj na študenta a jeho "obkecávacie" zručnosti. Mne to naozaj veľmi pomohlo.

Čo sa týka rozlúčky u Ondra doma, nemala obdoby... Krásny dom plný jedla a vody, jeho žena, malá dcérka a hlavne On(dro) nám pripravili príjemný večer. Myslím, že presne tam by som sa veľmi rád vrátil na stretnutie po rokoch ;) Mne za vami vude určite smutno. Vopred závidím triede, ktorú budete viesť cez úskalia študentského života na GK2.
"Akokoľvek kruto hlúpy môže znieť tento verdikt, chcem byť známym svedectvom hlúposti ľudí našej doby. Za cenu dvadsaťtisíc frankov budem mať právo vysmievať sa nespravodlivosti ľudí."
Alcest (Mizantrop): Jean-Baptiste Poquelin Molière

217488

Re: Sabolčík Ondrej, Mgr.

Príspevok od používateľa 217488 » 17. Mája 2007 (Št) 16:07

ty nevies kedy bola bitka pri mohaci?!?!? tsss:) inac sorry za offtopic

Padrino

Re: Sabolčík Ondrej, Mgr.

Príspevok od používateľa Padrino » 11. Júna 2007 (Po) 03:49

Pán Profesor. Veď vy viete, že vás mám rád.

PS: Tú Karolínsku Renesanciu mi uznáte, že?


Naposledy oživil Anonymous - 11. Júna 2007 (Po) 03:49.

Zamknuté