Milá pani zástupkyňa školy XY – moje vyjadrenie

Pre každého notoricky známy systém sa stáva slnkom na našom nebi, mesiacom medzi hviezdami a nákupným vozíkom pod mostom v Toryse. Vytiahnite ho na svetlo.
Zamknuté
mattus_live
Príspevky:2
Dátum registrácie:04. Júna 2007 (Po) 17:34
Kontaktovať používateľa:
Milá pani zástupkyňa školy XY – moje vyjadrenie

Príspevok od používateľa mattus_live » 04. Júna 2007 (Po) 18:25

Vedeniu som sľúbil vyjadrenie sa k môjmu listu, ktorý bol pred istým časom uverejnený na stránkach Media. Bohužial, dnes tam nenájdete ani stopy po tomto liste, rovnako je znemožnené pridávať akékoľvek príspevky, preto využívam toto fórum. Uverejniť vyjadrenie som mal v snahe už včera večer, je tam dokonca uložené medzi konceptmi, čakalo len na opravu a malo byť vo večerných hodinách zverejnené.


K listu:

Za svojimi vyjadreniami si stojím. Pri písaní som vychádzal z mojich pocitov a vlastných pohľadov na vec. Písanie listu nemalo žiadnu snahu kohokoľvek očierniť a akékoľvek špekulácie o konkrétnosti adresáta sú neopodstatnené. Je mi veľmi ľúto, že sa interpretácia listu u niekoho líši od môjho umeleckého zámeru. Príjmite teda, prosím, moje ospravedlnenie.


Je to asi ten prípad, keď Ezop napísal bájku o zlom vlkovi a všetci naokolo ho chceli ukameňovať, lebo mali pocit, že sa zlý vlk na nich až príliš podobá.

Diskusiu k článku som zakázal z vlastnej vôle, a hoci bola diskusia k tejto téme na inom mieste vedená, nebola mnou ovplyvňovaná, ani som do nej iným spôsobom nezasahoval.

Matúš Krajňák
Naposledy upravil/-a mattus_live v 05. Júna 2007 (Ut) 17:09, upravené celkom 8 krát.

gnaag
Administrátor
Príspevky:24
Dátum registrácie:09. Mája 2007 (St) 22:16
Bydlisko:Matej Moško (IKT 2003)
Kontaktovať používateľa:

Re: Milá pani zástupkyňa školy XY – moje vyjadrenie

Príspevok od používateľa gnaag » 05. Júna 2007 (Ut) 16:42

Áno, o Ezopovi by sa dalo veľa rozprávať, on pracoval jednoduchou metódou. Niečo napísal a nejaká tá trafená hus už zagágala...
"Akokoľvek kruto hlúpy môže znieť tento verdikt, chcem byť známym svedectvom hlúposti ľudí našej doby. Za cenu dvadsaťtisíc frankov budem mať právo vysmievať sa nespravodlivosti ľudí."
Alcest (Mizantrop): Jean-Baptiste Poquelin Molière

Zamknuté