Opätovné rozdávanie vysvedčení

Toto nie je veľmi bežné, keďže o vedení vieme najviac práve vtedy, keď je čo najďalej. Teda, ak vyhlásili voľno... Ale nič nie je nemožné.
Zamknuté
gnaag
Administrátor
Príspevky:24
Dátum registrácie:09. Mája 2007 (St) 22:16
Bydlisko:Matej Moško (IKT 2003)
Kontaktovať používateľa:
Opätovné rozdávanie vysvedčení

Príspevok od používateľa gnaag » 01. Júna 2007 (Pi) 12:19

Absurdita, neprofesionálnosť, neuvedomenie si dôsledkov!

Nie každý má na tomto svete právo spôsobiť ľuďom finančnú ujmu bez toho, aby bol potrestaný. Ako príklad môžeš slúžiť nedávne potvrdenie rozsudku nad nebankovým podvodníkom Vladimírom Frunim (11,5 roka + strata majetku). No je nepochopiteľné, že na našej škole kompetentí iba mávnu rukou.

Maturitné vysvedčenie prevzali všetky triedy bez problémov. Každý študent okamžite utekal za notárom, aby si dal úradne potvrdiť jeho kópiu (1ks = 47,50Sk). Tú potom vložil do obálky (1ks = 5,-Sk) a celé to odoslal pravedpodobne doporučene (1ks = 25,-Sk) na vytúženú vysokú školu. Všetko mal z krku. Takmer.

O dva dni sa totiž viac náhodou ako naozaj dozvedeli študenti pravdepodobne dvoch zo šiestich tried (3D,08B), že vysvedčenie, ktoré poslali, bolo iba bezcenným zdrapom papiera, pretože bolo vypísané zle.

Viem iba toľko, že spolužiak potvrdzoval vysvedčení 6... to dokopy robí 387Sk. A takýchto spolužiakov je 60! Ak každý odniesol k notárovi v priemere dve kópie, tak len za potvrdenie zaplatil 95Sk. Celkovo sa teda strata dá vyčísliť na 5700,-Sk s DPH ;)... A to som poštovné radšej nezapočítal !
Príspevok bol upravený, pretože informácie, ktoré ponúkal, boli nepresné. Pôvodný text hovoril o troch finančne poškodených triedach a o zodpovednosti za aféru u pána Gajdoša. Jeho prsty v tom však neboli dokázané. Týmto sa jemu, aj pani Gorejovej (triedna učiteľka nepoškodenej triedy) ospravedlňujem.
"Akokoľvek kruto hlúpy môže znieť tento verdikt, chcem byť známym svedectvom hlúposti ľudí našej doby. Za cenu dvadsaťtisíc frankov budem mať právo vysmievať sa nespravodlivosti ľudí."
Alcest (Mizantrop): Jean-Baptiste Poquelin Molière

beruska
Príspevky:4
Dátum registrácie:11. Mája 2007 (Pi) 17:37

Re: Opätovné rozdávanie vysvedčení

Príspevok od používateľa beruska » 01. Júna 2007 (Pi) 13:57

cozeeeeeeeeeeeeeeee??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o to nemyslis vazne..... hmm mne sa ziadne info do usi nedostalo tak mozem len marne dufat ze sa nejedna o moju triedu... :? nevies nahodou presne o ktore triedy ide? ja som to moje uz tiez poslala na vysku... dakujem :)

Zamknuté