Extrémne pomalá pomalosť

Toto nie je veľmi bežné, keďže o vedení vieme najviac práve vtedy, keď je čo najďalej. Teda, ak vyhlásili voľno... Ale nič nie je nemožné.
Zamknuté
gnaag
Administrátor
Príspevky:24
Dátum registrácie:09. Mája 2007 (St) 22:16
Bydlisko:Matej Moško (IKT 2003)
Kontaktovať používateľa:
Extrémne pomalá pomalosť

Príspevok od používateľa gnaag » 18. Mája 2007 (Pi) 10:15

Myslím, že nie som jediný, kto si všimol zaujímavý jav. Zhováral som sa s mnohými kamarátmi na iných školách a už v marci mi vedeli povedať, kedy presne budú maturovať. Zhováral som sa s mnohými nematurantami z iných škôl a už pred týždňom vedeli, čo budú počas maturitného týždňa robiť. Zhováral som sa s mnohými učiteľmi z iných škôl a iba nechápavo krútili hlavami, keď som im pred dvoma týždňami v štvrtok povedal: "Nie, nemám ani tušenie, kedy budem maturovať."

Nechcem sa veľmi do toho miešať, ale vedenie našej školy má iste nejaké závažné dôvody, keď svojich študentov o týchto záležitostiach informuje vždy v najneskoršom možnom termíne. Som si istý, že majú plné ruky práce s prípravou nejakého milého prakvapenia pre študentov našej školy. Prepokladám, že každý študent asi dostane papierovú lodičku. Alebo... aj tri. No som si istý, že to je niečo pre nás. Naše vedenie by sa v pracovnom čase určite nezaoberalo niekým cudzím. Myslím, že určite neporušujú svoje právomoci tak, že by v pracovnom čase, ktorý je zo zákona vyhradený pre nás - študentov GK2, doučovali niekoho cudzieho.

Ak sa mýlim, prosím vedenie, aby ma opravilo. Niekedy totiž mám pocit, že sa mýliť musím. Že vedenie tu nie je pre nás, ale my sme tu pre to, aby vedenie mohlo vyplácať odmeny najlepším učiteľom zo štátnych dotácií, ktoré za každého študenta dostanú. Tie totiž dostanú bez ohľaddu na to, či sa nám venujú, alebo nie.
"Akokoľvek kruto hlúpy môže znieť tento verdikt, chcem byť známym svedectvom hlúposti ľudí našej doby. Za cenu dvadsaťtisíc frankov budem mať právo vysmievať sa nespravodlivosti ľudí."
Alcest (Mizantrop): Jean-Baptiste Poquelin Molière

beruska
Príspevky:4
Dátum registrácie:11. Mája 2007 (Pi) 17:37

Re: Extrémne pomalá pomalosť

Príspevok od používateľa beruska » 18. Mája 2007 (Pi) 14:06

och! tak na toto som si uz pomaly aj zvykla. :roll: a to som clovek veeelmi netrpezlivy a vzdy xcem vsetko vediet :D ja som si myslela ze je to neinformovanostou urcitych osob. az neskor mi bolo vysvetlene, ze na nasej skole sa vsetko robi na poslednu chvilu a ku nam sa info dostane asi tak den pred tym... ked vobec ;) som rada ze 4 roky zbehli tak rychlo lebo inak by som asi osivela od takej nevedomosti a neinformovanosti a od ustavicnych odpovedi: NEDA SA alebo jednoduche NIE! ale ked xce nieco vedenie, vtedy sa vsetko da...

sunny
Príspevky:2
Dátum registrácie:18. Mája 2007 (Pi) 19:40

Re: Extrémne pomalá pomalosť

Príspevok od používateľa sunny » 18. Mája 2007 (Pi) 20:02

Aj rozvrh cez maturity dali v co najpomalsie moznom case a aj to len na 2 dni. To je neskutocne!!!

gjar

Re: Extrémne pomalá pomalosť

Príspevok od používateľa gjar » 20. Mája 2007 (Ne) 00:05

spokojne, u nas to je este horsie a pomalsie + k tomu nas triedny s absolutnym nezaujmom o triedy by nam casy maturit oznamil mozno niekedy v juni

pipiq

Re: Extrémne pomalá pomalosť

Príspevok od používateľa pipiq » 08. Augusta 2007 (St) 12:08

musiet si opisat pondelkovy rozvrh v piatok pred poslednou hodinou je teda fakt dost dobre. Len tak dalej a uvidime kam to "dotiahneme"

Zamknuté